NOVINKY

NERADI ČTETE...? ...TAK POSLOUCHEJTE...!

DÍKY KATEŘINA KONEČNÁ ZA UCELENÉ ZPRACOVÁNÍ TÉMATU...

ADMINISTRÁTOR ⭐ 7.May 2023 20:25

Máme nové stránky!

Máme nové stránky!

Přátelé, máme už několik dní nové vylepšené stránky (www.pochodmiru.cz). Celkem jde 302kb nového kódu, nepoužil jsem žádné předpřipravené šablony, takže jsme si mohli dovolit i pár unikátních funkcí, které by mohly pomoct při propojování lidí a organizování různých setkání.

Hlavní vylepšení:

1. Možnost logování - každý si teď bude moct vytvořit něco jako svůj profil, kam si může nahrát profilovou fotku (nebo nemusí a bude mu přidělena holubička), své jméno nebo přezdívku, napsat pár vět o sobě a zadat svojí polohu na mapě.

2. Geolokování a API mapy.cz - všechny pochody jsou geolokované a také všichni zaregistrovaní se musí geolokovat (pochopitelně s nějakou nepřesností, aby bylo možné zachovat soukromí)

3. Možnost uživatelsky přidávat setkání - každý zaregistrovaný může přidat pochod, setkání nebo akci ve svém okolí (z mapy vybere místo setkání, zadá čas, napíše pozvánku a vloží leták, už je tam první takto přidané setkání v obci Mikulášovice...) Bohužel také pokusy trolů, takže je nutné každou akci schválit, aby se začala ukazovat ostatním.

4. Je zde přidána možnost potvrdit účast na akci dopředu, což by mělo pomoct organizátorům, takto nahlášený účastník může 2 hodiny po začátku také přidávat fotky, organizátor může přidat popis, fotky a link na youtube nebo odysse video.

5. Možnost psát články do sekce novinky a svět - kdo bude chtít vkládá nějaké příspěvky a bude zaregistrovaný nechť napíše, zase kvůli trolům to musím potvrdit...

6. Nový LIGHTBOX - skript pro prohlížení obrázku byl zásadně přepracován, takže vypadá trošku víc profi a obrázek jde nově zazoomovat...

7. Zaregistrovaní si také můžou psát zprávy mezi sebou a je také přidána funkce jednoduché seznamky.

8. Na hlavní stránce je mapa všech zaregistrovaných lidí, ale nemusíte se bát, že by byla Vaše poloha prozrazena, když nezaškrtnete zobrazovat polohu Vaše souřadnice budou randomizovány v okruhu 40 km. Když zadáte jméno ve formátu: "Jméno Příjmení" ukáže se jen Vaše křestní jméno. Mapa navíc nejde přiblížit a všechny souřadnice jsou vždy uloženy v naší databázi, mapa je pouze zobrazí.

Celkově tedy stránky obsahují 79 nových souborů, 0,3 milionů znaků, 139 geolokovaných pochodů, 43 videí z youtube https://www.youtube.com/@ceskepochodyzamir... Máme za sebou už i několik hackerských útoků.

Stále chybí z mé strany: možnost zpětně editovat a mazat přidané pochody a články, funkce pro vyhledání lidí z okolí, byla také zablokována možnost smazat již nahrané fotografie...
Dále chybí informace o těchto pochodech:
17.3. Třinec
17.3. Tábor
21.3. Chomutov
22.3. Jablonec (možná ani neproběhl)
23.3. Humpolec
24.3. Tábor
24.3. Sokolov
24.3. Teplice
25.3. Strakonice
27.3. Pelhřimov
27.3. Tachov
30.3. Šumperk
31.3. Příbram
31.3. Prachatice
1.4. Tábor
4.4. Česká Lípa
18.4. Česká Lípa (chybí letáček, organizovali si to sami)
28.4. Kyjov (chybí letáček)
6.5. Valmez (chybí letáček)
9.5. Olomouc (chybí letáček)
8.5. Poděbrady (chybí letáček)
8.5. Ústí nad Labem (?)
9.5. Havlíčkův Brod (chybí letáček)
9.5. Jihlava (chybí letáček)
9.5. Pelhřimov (chybí letáček)
11.5. Kolín (chybí letáček)

Prvních 20 zaregistrovaných získá symbol čtyřlístku 🍀 :)

ADMINISTRÁTOR ⭐ 21.April 2023 23:38